BIZNES Edukacja

Jesienny decoupage | Empik Supersam

Zapraszamy na warsztaty do Empiku Supersam w Katowicach, które odbędą się 20 października o

Data publikacji: 2018-10-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jesienny decoupage | Empik Supersam
Kategoria: BIZNES, Edukacja

Zapraszamy na warsztaty do Empiku Supersam w Katowicach, które odbędą się 20 października o godzinie12:00.

Jesienny decoupage | Empik Supersam BIZNES, Edukacja - Zapraszamy na warsztaty do Empiku Supersam w Katowicach, które odbędą się 20 października o godzinie12:00.

Burzmy stereotypy na temat decoupage’u. To nie jest trudna technika, ale z nudą też nie ma nic wspólnego. Warto jednak poznać kilka sztuczek i patentów, aby oklejanie szkatułek, słoików i innych przedmiotów barwnymi elementami stało się fascynującą przygodą, a efekt zaskakiwał najwybredniejszych obserwatorów. Przyjdź na warsztaty w Empiku, może odkryjesz swoje nowe hobby?

Zapisy na warsztaty: Katowice 603 116 924

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „Mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego. Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!

Dołącz do naszej grupy na FB „Czas na DIY”
www.facebook.com/groups/czasnadiy/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jesienny decoupage | Empik Supersam BIZNES, Edukacja - Zapraszamy na warsztaty do Empiku Supersam w Katowicach, które odbędą się 20 października o godzinie12:00.
Hashtagi: #BIZNES #Edukacja

A to już wiesz?  Marek Kondrat otwiera nowy sklep w Bydgoszczy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy