BIZNES Edukacja

Tytuł Super Dyrektora Szkoły i nagroda dla podstawówki w Psarach

Tytuł Super Dyrektora Szkoły i nagroda dla podstawówki w Psarach
Ewa Wawrzak ze Szkoły Podstawowej im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Psarach (pow. będziński) została wybrana „Super Dyrektorem Szkoły”. Najlepszych dyrektorów wybierano po raz siódmy, a zwycięzców poznaliśmy 22 października podczas VII Kongresu Edukacja i

Data publikacji: 2020-10-31
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Tytuł Super Dyrektora Szkoły i nagroda dla podstawówki w Psarach
Kategoria: BIZNES, Edukacja

Ewa Wawrzak ze Szkoły Podstawowej im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Psarach (pow. będziński) została wybrana „Super Dyrektorem Szkoły”. Najlepszych dyrektorów wybierano po raz siódmy, a zwycięzców poznaliśmy 22 października podczas VII Kongresu Edukacja i Rozwój.

Tytuł Super Dyrektora Szkoły i nagroda dla podstawówki w Psarach BIZNES, Edukacja - Ewa Wawrzak ze Szkoły Podstawowej im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Psarach (pow. będziński) została wybrana „Super Dyrektorem Szkoły”. Najlepszych dyrektorów wybierano po raz siódmy, a zwycięzców poznaliśmy 22 października podczas VII Kongresu Edukacja i Rozwój.

Ewa Wawrzak ze Szkoły Podstawowej im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Psarach (pow. będziński) została wybrana „Super Dyrektorem Szkoły”. Ogólnopolski konkurs o tej nazwie został zorganizowany przez miesięcznik „Dyrektor Szkoły” specjalistycznego wydawnictwa Wolters Kluwer. Najlepszych dyrektorów szkół podstawowych wybierano po raz siódmy, a zwycięzców poznaliśmy 22 października podczas VII Kongresu Edukacja i Rozwój. Poza tytułem dla pani dyrektor, zarządzana przez nią szkoła otrzyma nagrody rzeczowe. Jedną z nich jest interaktywna podłoga Magiczny Dywan onEVO.

Celem plebiscytu jest wyróżnienie osób, które są zarówno świetnymi pedagogami, jak i menedżerami. Ich działania cechuje profesjonalizm i skuteczność, co przekłada się na funkcjonowanie placówki. Dyrektora do konkursu zgłaszają osoby związane ze szkołą – grono pedagogiczne, uczniowie, rodzice lub organ prowadzący, a także organy nadzoru pedagogicznego oraz przedstawiciele organizacji współpracujących ze szkołą. Wyniki konkursu są ogłaszane na uroczystej gali podczas Kongresu Edukacja i Rozwój.

Laureaci otrzymują nie tylko tytuł, ale także nagrody rzeczowe. W tym roku jedną z nich jest Magiczny Dywan onEVO – interaktywna podłoga, łącząca komputer, projektor oraz czujnik ruchu. Urządzenie jest docenianym przez placówki na całym świecie wsparciem w edukacji, ponieważ stymuluje do aktywności zarówno umysłowej, jak i fizycznej. Obsługiwane przy pomocy ruchów rąk i nóg edukacyjne gry i quizy Magicznego Dywanu doskonalą umiejętność logicznego myślenia i zachęcają do pracy w grupie, a jednocześnie są dostosowane do wymogów podstawy programowej.

Już niedługo z funkcjami urządzenia będą mogli zapoznać się uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Psarach, której dyrektor zwyciężyła w prestiżowym konkursie edukacyjnym. 

A to już wiesz?  Szkoły z kontenerów – tymczasowe, ale nie prowizoryczne!

Funtronic to polska firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku. Jest producentem i dystrybutorem Magicznego Dywanu – interaktywnego urządzenia projekcyjnego (podłogi oraz stołu), które stanowi innowacyjną pomoc dydaktyczną i rehabilitacyjną. Urządzenie zawiera zestaw multimedialnych ćwiczeń, gier
i zabaw ruchowych oraz aplikacji rewalidacyjnych, przeznaczonych do pracy z dziećmi w wieku szkolnym
i przedszkolnym, a także rehabilitacji dorosłych i seniorów. Funtronic jest liderem w dostarczaniu takiego rozwiązania zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych. Z okazji swojego jubileuszu, Funtronic przygotował dla użytkowników Magicznego Dywanu specjalny pakiet gier. W celu otrzymania bezpłatnego pakietu 12 gier należy wejść na stronę www.magicznydywanna5.pl i pozostawić dane kontaktowe swojej placówki.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Tytuł Super Dyrektora Szkoły i nagroda dla podstawówki w Psarach BIZNES, Edukacja - Ewa Wawrzak ze Szkoły Podstawowej im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Psarach (pow. będziński) została wybrana „Super Dyrektorem Szkoły”. Najlepszych dyrektorów wybierano po raz siódmy, a zwycięzców poznaliśmy 22 października podczas VII Kongresu Edukacja i Rozwój.
Hashtagi: #BIZNES #Edukacja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy